НОВИНИ

Премиера 19.2.

Нова драмска мини-серија

Достапни сите епизоди


Таинствената драмска мини-серија Жената во бело (The Woman in White) на Pickbox NOW пристигнува на 19 февруари. Британскиот трилер од пет дела, снимен во Северна Ирска, се заснова на истоимениот класичен готски роман од 1860 година од авторот Вилки Колинс.

Види објава Дознај повеќе
Премиера 8.2.

Драмска комедија

Британската драмска серија


Британската драмска серија Љубов и храна (Delicious) на Pickbox NOW пристигнува на 8 февруари. Со Дон Френч, Емилија Фокс („Silent Witness“) и Лејн Глен („Game of Thrones“) во главните улоги, оваа одлична драмска серија со елементи на комедија се врти околу кулинарството.

Гледај веднаш Дознај повеќе
ПРЕМИЕРА 22.1.

Беспорочен (Pure)

канадска криминалистичка серија


Новата канадска криминалистичка серија Беспорочен (Pure) на Pickbox NOW пристигнува на 22 јануари! Инспирирана од вистинити настани, оваа драмска серија ќе ве воодушеви со лудата приказна и одличните, сложени ликови.

Гледај веднаш Дознај повеќе
ПРЕМИЕРА

Две недели живот

авантуристичка мини-серија


Авантуристичката мини-серија Две недели живот (Two Weeks to Live)на Pickbox Now доаѓа на 11 јануари. Во оваа серија од шест дела, главните улоги ги играат познатите актерки Мајзи Вилијамс (Game of Thrones) и Сиан Клифорд (Fleabag). Новата мини-серија е опишана како акциона криминалистичка комедија, а дејствието се врти околу една жена која оди на тајна мисија во чест на својот татко кој умрел под таинствени околности кога таа била млада девојка.

Гледај веднаш Дознај повеќе

Божиќни филмови

Преку 60 филмови


Празничната атмосфера на Pickbox NOW е преполна со омилените филмови, идеални за создавање топла зимска магија. Препуштете му се на филмскиот божиќен дух на Pickbox NOW и со своите најмили уживајте во празничната оаза на најволшебното време на годината!

Гледај веднаш Дознај повеќе