Објавено: 20. ноември 2020.

BLACK FRIDAY НА PICKBOX NOW

40 % ПОПУСТ НА СИТЕ ПАКЕТИ

Не пропуштајте го одличниот попуст за Black Friday кој трае до понеделник 30.11.2020. Пријавете се на www.pickboxnow.com и заштедете 40 % на кој било пакет.

ПОПУСТ НА КОЈ БИЛО ПАКЕТ ЗАСЕКОГАШ

Активирајте кој било пакет на Pickbox NOW со попуст од 40 % и истиот ќе важи сѐ додека ја користите услугата. Како да го добиете попустот? Треба да се најавите на www.pickboxnow.com и во категоријата Профил > Активација > Изберете пакет > Активирајте пакет > па во полето Имам код за попуст внесете го кодот за попуст:

BLACK40MK

за 1.432,80 MKD овозможете си цела година неограничено гледање

за 900 MKD добивате 6 месеци претплата на Pickbox NOW

за 179.40 MKD влегувате во светот на Pickboxa NOW на 1 месец

*Попустот важи сѐ до откажување на пакетот

 

ПРЕМИЕРИ И НОВИ СЕРИИ

Една тајна од минатото може да го уништи совршениот живот што го градел со години, зашто секоја вистина излегува на виделина. Проверете за што станува збор во напнатата премиера на серијата Сестра (The Sister). Австралијанскиот психолошки трилер Сите нејзини тајни (The Secrets She Keeps), е правен според неверојатниот вистинит настан опишан во истоимениот трилер-роман на австралијанскиот писател Мајкл Роботам (Michaela Robothama). Покрај одличните премиери, гледајте ја комплетната серија Развратник (Rake) и минисеријата Тајна (The Secret).

 

БОЖИЌНА ФИЛМСКА МАГИЈА

И годинава ве чека божиќната филмска магија на Pickbox NOW. 🎄🎁❤ Насмејте се и стоплете ги срцата со божиќните филмови што ќе доаѓаат цел ноември и декември. Ова се само некои од филмовите што може да ги гледате уште сега Божиќна елка на покривот (Rooftop Christmas Tree), Мојот божиќен сон (My Christmas Dream), Засекогаш Божиќ (Forever Christmas), Божиќно патешествие  (Holiday Road Trip) и Бранејќи го Дедо Мраз (Defending Santa). 🎄🎬

Не пропуштајте да активирате кој било пакет и уживајте во хит-сериите, филмовите – без реклами, на вашиот омилен уред и без договорни обврски.

Не заборавајте дека попустот може да го искористите до 30.11.2020.