Ексклузивни премиери, хит-серии и филмови

Истражете ја богатата понуда и уживајте во напнатите заплети, неодоливите интриги, хумористичните ситуации и трогателните мигови


Pickbox на Македонски Телеком

Бесплатно до 15.04.


БЕСПЛАТНО пробајте го Pickbox месец дена на Македонски Телеком.
Промоцијата трае до 15.04.
Гледајте ексклузивни премиери, хит-серии од европската и холивудската продукција, филмови и цртани.

Дознај повеќе

ЗОШТО PICKBOX?

Само кај нас

Хитовите на светската и европската продукција ексклузивно на Pickbox

Превод

Сите серии и филмови со преводи на хрватски, словенечки, српски и македонски

За секој по нешто

Одберете од неодоливите серии, филмски класици и анимирани филмови

Без реклами

Вашите омилени серии гледајте ги без здодевни реклами

Каде да гледате?

Онлајн самостојна видеотека

Pickbox како самостојна услуга можете да ја активирате на вашиот омилен уред

Видеотека кај операторот

Pickbox може да се активира и кај вашиот телеком оператор

Канал кај операторот

Каналот Pickbox TV наскоро пристигнува кај избрани телеком оператори

НОВИ ЕПИЗОДИ

финале на сезоната 23.3.

Вистината за случајот Хари Кеберт

The Truth About the Harry Quebert Affair


Почитуваниот писател Хари Кебер е обвинет за убиство откако трупот на младата девојка Нола Келерган е најден закопан на негово земјиште. Неговиот поранешен ученик Маркус се преселува во Самердејл за да ја докаже невиноста на својот ментор.

Гледај веднаш

СЕРИИ ОД ЕВРОПСКАТА ПРОДУКЦИЈА

Шпанска серија

Знам кој си

Se quien eres


Угледниот адвокат Џулијан Елијас се буди по сообраќајна несреќа, добивајќи амнезија од повредите. Наскоро открива дека е осомничен во истрагата за исчезнувањето на сопствената внука и неговата студентка од факултет, Ана Саура.

Гледај веднаш
Шведско-данска серија

Сива зона

Greyzone


Викторија е брилијантна инженерка, специјализирана за дронови. По средбата со еден поранешен колега, неа ја грабнува терористичка ќелија и ја уценуваат со животот на нејзиниот син Оскар, со цел да помогне во терористички напад на Скандинавија.

Гледај веднаш
Украинска серија

Црвената кралица

Krasnaya koroleva


Ја викаа најубавото оружје на Кремлин, ѝ се восхитуваа најпознатите дизајнери и филмски режисери. Но, која е навистина Црвената Кралица? Кралица на модните писти, или агентка на КГБ, со задача да заведува странски дипломати?

Гледај веднаш

ДОСТАПНИ СИТЕ ЕПИЗОДИ

НОВИНИ


7 нови европски серии на Pickbox

Возбудливи, напнати, интересни, нови и доаѓаат од Европа


Возбудливи, напнати, интересни, нови и доаѓаат од Европа. Овие седум европски серии, кои можат да се гледаат на Pickbox, може пријатно да ве изненадат! Супер е работата што Pickbox има субтитли, па ако по некоја случајност не знаете шпански, руски или норвешки, тоа нема да претставува некој проблем.

Дознај повеќе! Дознај се
Комплетна серија

Хумористичната серија Кугар Таун

Зошто треба да се изгледа одлична ситком серија со Кортни Кокс


Хумористичната серија Кугар Таун со популарната актерка Кортни Кокс („Пријатели“) доаѓа на Pickbox! Од создавачот на хумористични серии, како што е урнебесната „Стажисти“ (Scrubs), Бил Лоренс, ни доаѓаат сите шест сезони на „Кугар Таун“.

Дознај повеќе! Дознај се