Гледајте сѐ на едно место

Ако обожавате филмови и серии, Pickbox NOW е совршен за вас!

ПРЕМИЕРИ

ДАЛИ ЗНАЕВТЕ?


Макс Ајронс

Кондор


Макс Ајронс кој помладата публика можеби го препознава од филмовите „Во себе“ и „Клубот на арогантните“, стана познат кај пошироката публика преку својата изведба во одличната шпионска серија „Кондор“. Роден во семејството на познатите британски актери Џереми Ајронс и Шинед Кјусак, на Макс актерството му е во крвта. Неговата мајка можеме да ја гледаме во последната сезона на „Поаро“ на Агата Кристи, но и во уште една обожавана британска серија „Убиствата во Мидсамер“ кои се достапни на Pickbox NOW.

Гледај веднаш

КОМЕДИИ

Европски

ЗАНИМЛИВОСТ


Џозеф Гордон-Левит

Дон Џон


Џозеф Гордон-Левит, кого сите го запознавме и засакавме во серијата „Третиот камен од сонцето“, одигра три битни улоги во одличната комедија „Дон Џон“. Освен тоа што ја игра главната улога, го напиша и сценариото за филмот и го режираше. Уште една интересна работа од филмот е што ликот што го толкува Скарлет Јохансон е осмислен и напишан само за нејзе.

Гледај веднаш

Документарци

Онлајн самостојна видеотека

Pickbox NOW можете да ја активирате на вашиот омилен уред

Видеотека кај операторот

Pickbox NOW може да се активира и кај вашиот телеком оператор

Канал кај операторот

Каналот Pickbox TV наскоро пристигнува кај избрани телеком оператори