ЗОШТО PICKBOX NOW?

Само кај нас

Хитовите на светската и европската продукција ексклузивно на Pickbox NOW

Превод

Сите серии и филмови со преводи на хрватски, словенечки, српски и македонски

За секој по нешто

Одберете од неодоливите серии и филмски класици

Без реклами

Вашите омилени серии гледајте ги без здодевни реклами

ПРЕПОРУКЕ

НОВИНИ


Две недели живот

авантуристичка мини-серија


Авантуристичката мини-серија Две недели живот (Two Weeks to Live)на Pickbox Now доаѓа на 11 јануари. Во оваа серија од шест дела, главните улоги ги играат познатите актерки Мајзи Вилијамс (Game of Thrones) и Сиан Клифорд (Fleabag).

Дознај повеќе Гледај веднаш