НОВИНИ

ПРЕМИЕРА 22.1.

Беспорочен (Pure)

канадска криминалистичка серија


Новата канадска криминалистичка серија Беспорочен (Pure) на Pickbox NOW пристигнува на 22 јануари! Инспирирана од вистинити настани, оваа драмска серија ќе ве воодушеви со лудата приказна и одличните, сложени ликови.

Гледај веднаш Дознај повеќе
ПРЕМИЕРА

Две недели живот

авантуристичка мини-серија


Авантуристичката мини-серија Две недели живот (Two Weeks to Live)на Pickbox Now доаѓа на 11 јануари. Во оваа серија од шест дела, главните улоги ги играат познатите актерки Мајзи Вилијамс (Game of Thrones) и Сиан Клифорд (Fleabag). Новата мини-серија е опишана како акциона криминалистичка комедија, а дејствието се врти околу една жена која оди на тајна мисија во чест на својот татко кој умрел под таинствени околности кога таа била млада девојка.

Гледај веднаш Дознај повеќе

Божиќни филмови

Преку 60 филмови


Празничната атмосфера на Pickbox NOW е преполна со омилените филмови, идеални за создавање топла зимска магија. Препуштете му се на филмскиот божиќен дух на Pickbox NOW и со своите најмили уживајте во празничната оаза на најволшебното време на годината!

Гледај веднаш Дознај повеќе

BLACK FRIDAY

40 % ПОПУСТ НА СИТЕ ПАКЕТИ


Не пропуштајте го одличниот попуст за Black Friday кој трае до понеделник 30.11.2020.
Пријавете се на www.pickboxnow.com и заштедете 40 % на кој било пакет.

Дознај повеќе
ПРЕМИЕРА

СЕСТРА

БРИТАНСКИОТ МОРНИЧАВ ТРИЛЕР


Морничавиот британски психолошки трилер Сестра (The Sister) е нова серија на Pickbox NOW. Четириделната мистерија се темели на романот „Закоп“ од писателот и сценарист Нил Крос (Лутер, Оперативци), кој е инспириран од една чудна вистинска случка. Имено, сестрата на Крос во 1985 г. имала ноќна мора за тоа како убива бездомник, а Крос го искористил тоа за да ја создаде застрашувачката серија.

Гледај веднаш Дознај повеќе