НОВИНИ

Oд 15. март до 15. април

30 дена без надомест

Pickbox на Македонски Телеком


Pickbox пакетот преку кој можат да се гледаат новите хит-серии како Викинзи (Vikings) и еден куп прекрасни филмови како Евтини приказни (Pulp Fiction), од 15. март до 15. април е промотивно достапен за корисниците на MaxTV видеотеката од Македонски Телеком.

Дознај повеќе

7 нови европски серии на Pickbox

Возбудливи, напнати, интересни, нови и доаѓаат од Европа


Возбудливи, напнати, интересни, нови и доаѓаат од Европа. Овие седум европски серии, кои можат да се гледаат на Pickbox, може пријатно да ве изненадат! Супер е работата што Pickbox има субтитли, па ако по некоја случајност не знаете шпански, руски или норвешки, тоа нема да претставува некој проблем.

Гледај веднаш Дознај повеќе
Комплетна серија

Хумористичната серија Кугар Таун

Зошто треба да се изгледа одлична ситком серија со Кортни Кокс


Хумористичната серија Кугар Таун со популарната актерка Кортни Кокс („Пријатели“) доаѓа на Pickbox! Од создавачот на хумористични серии, како што е урнебесната „Стажисти“ (Scrubs), Бил Лоренс, ни доаѓаат сите шест сезони на Кугар Таун.

Гледај веднаш Дознај повеќе
Премиера

Сива зона (Greyzone)

три работи што треба да ги знаете


Новата и возбудлива скандинавска серија произлезе од соработката меѓу Шведска и Данска, таа ги преминува границите на жанрот „сканди ноар“ и ја обработува темата тероризам, а ќе гледаме 10 епизоди по 45 минути.

Гледај веднаш Дознај повеќе

Најубави љубовни приказни

Нови романтични филмови + шпанска серија за Денот на вљубените


Денот на вљубените се наближува, а на домашната стриминг услуга Pickbox пристигнуваат многу нови романтични филмови за Денот на вљубените.

Дознај повеќе