Божиќни чуда

Искористи попуст од 20% на сите пакети на Pickbox NOW

Божикните филмови се полни со магија и затоа ги сакаме! Тие ни овозможуваат да ги видиме ситуациите што ги посакуваме, а истовремено знаеме дека таквите ситуации ретко се случуваат во вистинскиот живот. Ви ги носиме топ 5-те неверојатно луди заплети во божикните филмови, кои никогаш не се случуваат во реалноста! (Освен ако некој не ве повикал на божибна прослава во замок, па сте се заљубиле во принц – тогаш вие навистина живеете божикен филм)

Сите овие неверојатни и прекрасни божикни филмови гледајте ги на Pickbox NOW. Ако не сте претплатени на оваа домашна стриминг видеотека, сега е вистинско време тоа да го сторите – во тек е акција за попуст од 20% на сите пакети на Pickbox NOW! При активирањето на кој било пакет, искористете го кодот:

XMASMK19

По регистрацијата, кодот треба да се внесе во Профил > Активирање > Искористи попуст > Искористи попуст 20%

ОСНОВЕН ПАКЕТ

ПОПУЛАРEН ПАКЕТ

СЕМЕЕН ПАКЕТ

за 239,20 MKD наместо 299,00 MKD за 1.200,00 MKD наместо 1500,00 MKD за 1.910,40 MKD наместо 2388,00 MKD
влезете во светот на Pickboxa NOW ви носи ви носи 6 месеци претплата овозможете сицела година преполна
на 1 месец на Pickbox NOW со сите филмови и серии

 

  1. БОЖИЌ НА ЗАВИСНИЧКАТА ОД ЧЕВЛИ (A SHOE ADDICT’S CHRISTMAS)

Дали некогаш Ви се случило случајно да останете затворени во дуќан со чевли? Ноел работи во еден трговски центар каде што случајно останува заклучена на Божик. Таму среќава една жена која тврди дека е нејзин ангел-чувар. Кој е всушност нејзиниот ангел-чувар?

  1. БОЖИЌНА ЅВЕЗДА (A STAR FOR CHRISTMAS)

Оваа неверојатна приказна тешко дека би се случила некому во реалноста – една „обична“ девојка завршува во врска со еден славен холивудски актер. Финтата е во тоа што тој е познат по својата проблематичност. Дали ќе преживее нивната љубов?

  1. БОЖИЌНО НАСЛЕДСТВО (A BRAMBLE HOUSE CHRISTMAS)

Еден човек ѝ го остава целиот свој имот на една медицинска сестра. Неговиот син Фин не може да поверува, па одлучува да ја следи додека е на одмор за да открие што се случува. Кога таа сфаќа кој е тој, веќе не може да му верува.

  1. БОЖИЌ ВО KАСЛБЕРИ XОЛ (CHRISTMAS AT CASTLEBURY HALL)

Внимавајте сега на оваа вртоглава божикна ситуација – некој далечен роднина со кој одамна не сте се слушнале, Ве повикува на Божик во еден европски замок, па се заљубувате во принц. Не ви се случило тоа? Нема врска, гледајте го овој волшебен филм и уживајте.

  1. БОЖИЌНО ПРИЈАТЕЛСТВО (CHRISTMAS ON HOLLY LANE)

Сара, Рајли и Кет се пријателки уште од детството, а Божик го минувале во куќата на Сара. Кога пораснаа, тие се враќаат во куќата на Сара за да ја спасат, во надеж дека така ќе поминат уште многу заеднички Божики.