НОВИНИ

Премиера

Мрачниот урбан фантастичен трилер

Скриен: Првороден (Hidden: Förstfödd)


Ништо не е така како што изгледа во шведскиот фантастичен трилер Hidden (2019). Ве очекуваат мрачни тајни, неочекувани идентитети и натприродни сили во неверојатно модерната Шведска.

Гледај веднаш Дознај повеќе
Премиера

Ирска криминалистичка серија

Крв (Blood)


Blood (2018) е нова ирска криминалистичка серија на Pickbox NOW. Премиерно можете да ја гледате целата сезона на овој предизвикувачки криминалистички деликатес, кој е окарактеризиран како психолошки трилер и ирски ноар.

Гледај веднаш Дознај повеќе
Достапни се 4 сезони

Интересна тинејџерска драмска серија

Фостерови


Од продуцентката Џенифер Лопез, на Pickbox NOW пристигнува наградуваната американска тинејџерска драма Фостерови. Дејствието се врти околу шареното и ни малку традиционално семејство Фостер, кое живее во предградието на Сан Диего во Калифорнија.

Гледај веднаш Дознај повеќе

Ни малку обичен ситком

Вистинските О’Нилови (The Real O'Neals)


Серијата ги следи животите на навидум идеалното ирско-американско католичко семејство од Чикаго. Но секој во семејството има тајна, а кога едни со други си ги кажуваат своите вистини, настанува семејна динамика која ќе ги промени нивните животи.

Гледај веднаш Дознај повеќе

Авантуристичка канадска драмска серија

Арктички воздух (Arctic Air)


Драматичните мисии, како и меѓусебните односи помеѓу ликовите се во фокусот на оваа авантуристичка драмска серија. Секоја епизода покрива една или повеќе летачки мисии кои одлично им контрираат на секојдневните предизвици со кои се среќаваат интересните ликови.

Гледај веднаш Дознај повеќе

Напната и секси серија што се одвива во Лос Анџелес

Расипан град (Wicked City)


Новата серија на Pickbox NOW е американската драмска серија Расипан град. Во фокусот на приказната се двајца полициски инспектори кои го истражуваат случајот на една љубовна двојка од сериски убијци кои го тероризираат Сансет Стрип.

Гледај веднаш Дознај повеќе