За сите корисници на MAXtv

Pickbox за само 199 МКД/месечно до крајот на годината

PICKBOX ВЕЌЕ ОД 199 МКД/МЕСЕЧНО, ДО КРАЈОТ НА ГОДИНАТА

Искористете ја промотивната цена од 199 МКД/месечно од 16 април до крајот на годината и уживајте во врвната содржина.

Оставете ни ги вашите податоци и ќе ви се јавиме за да ја активирате услугата.

ЗОШТО PICKBOX?

Само кај нас

Хитовите на светската и европската продукција ексклузивно на Pickbox

Превод

Сите серии и филмови со преводи на хрватски, словенечки, српски и македонски

За секој по нешто

Одберете од неодоливите серии, филмски класици и анимирани филмови

Без реклами

Вашите омилени серии гледајте ги без здодевни реклами

Искористете ја промотивната цена до крајот на годината, од 199 МКД наместо 299 МКД/месечно.

Понудата важи за сите корисници на MAXtv. Активирајте го видеопакетот на Pickbox во склоп на Македонски Телеком. Уживајте во хит-сериите, европската и холивудската продукција, филмските класици и цртаните филмови. Пријатно изненадување на Pickbox се возбудливите, напнати и нови серии кои доаѓаат од Европа.

Супер е тоа што сериите можат да се гледаат со превод, па ако по некоја случајност не знаете шпански, руски, дански или норвешки, тоа не претставува некој проблем. Гледајте ја новата трилер серија „Жртва“ (The Victim) која е ексклузивно достапна на Pickbox со сите епизоди. Симпатичната нова серија „Мери убива луѓе“ (Mary Kills People) во двете сезони успешно ги спојува комедијата, драмата и филозофијата занимавајќи се со табу темата – потпомогнато самоубиство.